Každý všední den od 8 -13 hod.

SOUNDHEALING 

SKUPINOVÁ TERAPIE

S pomocí Sound Healingu, léčení zvukem, naše buňky v těle vyladíme na zdravé a přirozené vibrace. Tato metoda existuje už tisíce let. Základním principem léčení zvukem je pochopení, že vibrace jsou podstatou veškeré hmoty. V lidském těle atomy vibrují určitou rychlostí, která se může v různých částech těla lišit. Buď vybrují v harmonii a pohodě, nebo disharmonii a napětí (tedy v nemoci). Na vibraci lidského těla májí vliv emoce, takže když jsme šťastní, zamilovaní, naše vibrace se zvednou. Léčení zvukem je tedy použití terapeutiky zvukem pro obnovení zdravé vibrace těla.

PRO KOHO JE KURZ URČENÝ: Ať už trpíte depresemi, úzkostmi, nekvalitním spánkem, nebo si tuto metodu chcete jen vyzkoušet ze zvědavosti, prostě pro všechny :)

Poprvé v Českých Budějovicích projdeme skupinovou terapií pod vedením Simony Linhartové se Zuzanou Gasčarovou. Tyto dvě ženy spojuje mnohaleté přátelství v dobrém i zlém, jak ukázal sám život, se společnými nejen názory, ale i vášněmi, kde jednou z nich je právě terapie Sound Healing.

KDY: dne 15.4.2023 od 18:30 hod.

KDE: Riegrova 51, České Budějovice

CO S SEBOU: podložku/kalimatku

CO NÁS ČEKÁ: S pomocí různých nástrojů naladíme i ty nejzablokovanější struny v našem těle za pomoci světelných kódů. Terapie trvá max 60 min. Můžete se poté cítit uvolnění, radostní, ale můžete také s touto úlevou plakat. V každém případě o Vás bude postaráno :)

KOLIK NÁS BUDE: Kurz je tevřený max pro 8 osob, přihlásit se můžete skrz tlačítko níže.

CENA: 600,-/os.