Každý všední den od 8 -13 hod.

VERNISÁŽ PRO JOVÁNKA

AKCE SE POVEDLA!
MOC VŠEM DĚKUJEME!
Celkový výtěžek z prodeje byl krásných 16.150,-, což využijeme na koupi letenek :)
Děkujeme, že jste v tom s námi🐬

Jovánek Gasčarov je 7-letý čilý a veselý klučík, mimo jiné ano, můj syn :) a autista s ADHD.

Od jeho dvou let, kdy jsme dostali tuto diagnózu děláme a podnikáme všechno možné, všechno takovou formou, abychom si to užívali nejlépe oba, aby dělal pokroky a měl jednou co nejvíce plnohodnotný život.
Teď nemluvím za roli mámy, ale Jovík je fakt borec a bojovník a zaslouží si to nejlepší. To, co od svého 1,5 roku absolvoval, co překonal a kam až se dostal, zaslouží ohromný potlesk a poklonu k tomu.
Krom terapií a dobrého zázemí ve škole jsme absolvovali delfínoterapii v Turecku, kde se na děti s jakýmkoliv postižením zaměřují individuálně. Určitě není dobré čekat vyloženě zázrak, ale potvrzuji, že své ovoce to nese a za mně osobně - má to skvělé výsledky, o které se s Vámi chceme podělit a jsme rozhodnuti, že tuto ‘dovolenou’ podnikneme každý rok.
Jako rodič takového dítěte, kterému přeji jen to nejlepší, samozřejmě hledám stále alternativy, jak mu pomoci a měl se v dospělosti od čeho odrazit. Na instagramu @mamazbudejc má tedy Jovík svůj profil, kde sdílíme naše turistické a hlavně nenáročné, zároveň ale zajímavé atrakce, od zřícenin po vodopády. Díky tomu má Jovík svoji malou spolupráci s www.budejcezadarmo.cz, kde některé výlety rozepisujeme podrobně. A my jsme rádi, že máme vyžití, takový odrazový můstek a jsme užiteční, navíc třeba děláme i někomu radost a dáváme inspiraci, jak protáhnout nožky a něco super zažít :)
A teď jsem se rozhodla, protože jsem akční máma, udělat něco čistě za sebe, jenom pro něj, aby pro nás zrealizování další delfínoterapie bylo jednodušší, hlavně po finanční stránce. Proto vznikla tato vernisáž, kde si společně popovídame o autismu celkově, dozvíte se, co delfínoterapie vůbec je a co to obnáší a díky našim hostům je tato událost zpestřená o přednášky:
1) soundhealingu - protože hudba léčí (vystupující Simona Linhartová) a
2) kávě, kterou milujeme asi všichni a má také blahodárné účinky na naše tělo (vystupující Filip Vaněk)
3) jako speciální host bude mít svoje slovo také Bára s manželem, kteří pochází z Prahy, s nimiž jsme se seznámili v Turecku a absolvovali delfínoterapii ve stejném termínu. Dozvíme se, co ji k delfínoterapii vedlo a jaké jsou její výsledky :)

Díky projekci společně shlédneme záběry z delfínoterapie a našich cest,  dalších terapií, ad.
 
Součástí je výstava mých uměleckých prací, konkrétně Božské kolekce, kde je každý kus prodejný a výtěžek chci Jovánkovi předat na jeho účet, kde mu šetřím penízky k delfínoterapii a pomůcky (ten na vyžádání můžeme s Vámi sdílet) Také zde budete moci vidět naše povedené fotografie z cest v podobě mini výstavy :)

Takže si pište do diáře, že 03/02/2023 od 18 hod se v Riegrova 51 koná naprosto boží akce, která bude užitečná a zároveň zábavná. Dozvíte se všechno o Jovánkovo cestě, delfínoterapii a ještě něco více :)


Vstupné 50 Kč půjde na úhradu pronájmu prostor. Počet míst je omezený, nezapomeňte si proto koupit svojí vstupenku.
Pití a drobné občerstvení zajištěno :) 


K PRODEJI BUDE:

HOSTÉ:
Jak se říká, to nejlepší nakonec :) Proto na závěr večera vystoupí Anna Kurzová se hrou na saxofon. Vytvoří nám přímo božskou kulisu k samotné vernisáži. Vystudovala hru na saxofon, mj. ji vyučuje na ZUŠ Piaristické náměstí. Hraje na svatbách, v kavárnách a restauracích, vernisážích, oslavách atd. Ke své práci říká: ,Hudba a saxofon je prostě můj celý život.’ Moc děkujeme, že jste nás oslovila a jste v tom s námi :)


Soundhealing, my maminky s autíkama to známe jako muzikoterapii, ale je to stejné.

Léčení zvukem je neuvěřitelná metoda, která obnovuje samoléčebné procesy v našem těle. Nejen u Jovánka je tato terapie jedna z nejoblíbenějších.
O soundhealingu, i s ukázkou, nám povypráví naše milovaná teta, která ma praxi a certifikát z Bali a teď ji tu zrovna máme - DĚKUJEME, ŽE DO TOHO JDEŠ S NÁMI :)