Už Albert Einstein řekl, že "medicínou budoucnosti bude medicína zvuku".

A dává to smysl :) Léčba za pomoci zvuků tu byla odjakživa. Starověkým Egyptem počínaje, přes indiánské šamany až po asijské mnichy. Lidstvo vědělo už 3000 let př.n.l., že Muzikoterapie působí na všechny neduhy našeho těla, bolesti těla a léčí synergii všech orgánů. Je prospěšná na stres, deprese, ADHD, nervovou soustavu a je výborná také k meditativním záležitostem.  
Rytmus člověka stimuluje a dá mu energii, nebo ho naopak může uklidnit. Součástí je také Aromaterapie a léčivé minerály, apod. 

MUZIKOTERAPIE
Celotělová vibrační terapie 

Vytvářením rytmů na hudební nástroje vznikají léčivé tóny v určité MgH frekvenci, které spouští samoléčebné procesy v našem těle. Dynamika tónů, od jemných po silnější melodie, působí na náš nervový systém.

Muzikoterapie je souhra vícero zvuků dohromady, jež působí terapeuticky.

BUDUJEME KOMUNITU 

Muzikoterapii si můžete jen vyzkoušet pro vlastní potěšení a pohodu nebo jako podporu při různých zdravotních problémech. 

Potkáváme se on-line :)
 
Jako člen této komunity máte přístup k videím, jež vycházejí každých 14 dní vždy v pondělí, ze kterých nasajete potřebnou energii.
ZAČÍNÁME V PONDĚLÍ 25.9.2023!
Muzikoterapie má spoustu rytmů a každý slouží něčemu jinému. Díky řízené meditaci její účinky pocítíte a můžete si užívat i dalších výhod, hlavně v oblasti seberozvoje.

Součástí komunity je krom týdenních on-line terapií také živé vysílání 1x za měsíc, kde si budeme povídat o muzikoterapii, např. její historii, účincích, postřehů a zkušeností jiných terapeutů, atd.. Probereme vaše zpětné vazby a dotazy.
V sekci Komunity najdete také Blog věnovaný světelným kódům a symbolům, které lze používat v praktickém životě. Dále minerálním kamenům a jejich účinkům, Aromaterapii a kartám :)

ZÍSKEJ PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE A BUĎ SOUČÁSTÍ KOMUNITY:

DALŠÍ INFORMACE A INDIVIDUÁLNÍ LEKCE FACE2FACE SE OZVĚTE :)

Kontaktujte mne telefonicky na +420734478789 (lze i Whatsapp)
nebo e-mailem na info@gascarovart.cz

TĚŠÍM SE NA VÁS!