RITUÁL MUZIKOTERAPIE

skupinová terapie

Celková kapacita - 4 místa

Cena: 400 Kč na osobu. Platba na místě v hotovosti.

Kde: Riegrova 51, České Budějovice

S sebou: svoji maličkost :)

Pro koho je tato terapie určena: První setkání formou skupinové terapie se týká všech, ať už vás tíží psychické, zdravotní problémy, od špatného spaní po bolesti zad, kloubů, a dalšího, nebo si ji chcete jednoduše vyzkoušet.

Co tato terapie dělá s naším tělem: Hra s melodiemi na vybrané nástroje (Tibetské mísy, Dordže, Tibetský zvonek, zvonek Shanti) vpustí vibrace do našeho těla a vy budete odcházet jako nový člověk. Muzikoterapie má výborné léčebné účinky a spouští samoléčebné procesy v našem těle. Součástí Muzikoterapie je Aromaterapie, která vám pomůže lépe se dostat do klidného stavu a vnímat rytmy nástrojů. Terapie probíhá v leže za použití dalších relaxačních pomůcek. 

V úvodu vás s muzikoterapií seznámím. Vysvětlím vám její průběh, společně se připravíme a pustíme se do toho :) Na závěr terapie si společně v kruhu povíme, jaký na vás měla muzikoterapie vliv, jak se cítíte, jaké procesy se ve vás odehrávají. Společně se opět uzemníme a následně vás s čistým svědomím mohu propustit domů :) 

Předpokládaný konec - max v 19:00


REGISTRACE KE SKUPINOVÉ TERAPII UKONČENA
MŮŽEŠ ALE VYPLNIT FORMULÁŘ-POKUD MÁŠ ZÁJEM O INDIVIDUÁLNÍ TERAPII :) 

Vyplňte prosím, všechny uvedená pole. Týden před zahájením události dostanete hromadný krátký e-mail s informacemi k události Rituál Muzikoterapie. 

Na základě toho, co vás k terapii přivádí, pro vás vyberu vhodné relaxační a terapeutické pomůcky. Proto je i tato informace pro mne důležitá. Děkuji.